Aktualnie poszukujemy

Kontakt

Chcesz poznać nasze
ceny? Zadzwoń:

tel.: 22 245 23 10
e-mail: biuro@xelibri.pl

Drupal Developer

W związku z rozwojem zespołu agencji poszukujemy osoby na stanowisko „Drupal webdeveloper”

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wykonywała i modyfikowała serwisy internetowe, w dużej mierze oparte na platformie Drupal. Projekty będą realizowane zarówno w zespole jak i samodzielnie.

Obowiązki
  • tworzenie i modyfikowanie serwisów internetowych opartych o platformę Drupal

Rodzaj pracy
  •  praca w siedzibie firmy w Warszawie, przy ul. Chrościckiego 25 (możliwa częściowo zdalna)

Wymagania konieczne
  • praktyczna umiejętność wykorzystywania modułów Drupala (np. views, panels, webform, display suite)

  • znajomość HTML/CSS

  • znajomość PHP

  • podstawowa znajomość JavaScript (jQuery)

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji

  • solidność i dbałość o szczegóły

Wymagania mile widziane
  • wykształcenie informatyczne (lub studia na tym kierunku)

  • umiejętność cięcia grafiki z PSD do XHTML/CSS

  • znajomość zasad SEO

  • znajomość zasad usability

CV prosimy wysłać na adres praca@xelibri.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Xelibri s.c. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).