Aktualnie poszukujemy

Kontakt

Chcesz poznać nasze
ceny? Zadzwoń:

tel.: 22 245 23 10
e-mail: biuro@xelibri.pl

Junior Web Developer

Informacje podstawowe:

  • Rodzaj umowy: umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie

Opis stanowiska:

  • Aktualizacje stron www
  • Kodowanie projektów graficznych
  • Wdrażanie i dostosowywanie CMSów
  • Kodowanie mailingów
  • Obsługa techniczna Klientów firmy
  • Praca samodzielna
  • Wymiar pracy: cały etat
  • Miejsce pracy: siedziba firmy w Warszawie, dzielnica Włochy, ul.Chrościckiego 25, godz. 9.30 – 17.30

Wymagania:

  • Dobra znajomość  HTML5 / CSS3
  • Znajomość  JS / JQuery
  • Umiejętność kodowanie projektów graficznych PSD do HTML/CSS
  • Znajomość jednego z opensource’owych systemów CMS
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobra organizacja pracy

Mile widziane:

  • Absolwenci lub studenci kierunków informatycznych
  • Podstawowa znajomość PHP

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia
  • Premie za szybko i bezbłędnie realizowane projekty
  • Pracę przy ciekawych projektach z możliwością rozwoju

Jeśli chcesz z nami pracować prześlij swoje CV na adres praca@xelibri.pl
W tytule maila wpisz: Junior Web Developer. Czekamy na Ciebie!

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).